| Vyole a întrebat:

De ce este Lagy Gaga cea mai placuta canareata.Inteleg ca este originala, dar exista canterete cu o voce mult mai frumoasa. Mai canta si prostii. Nici nu are cel ai tare nume din lume. Deci de ce?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Dintre cantaretele astea mainstream din ziua de azi, este singura care chiar are voce. Singura care chiar pune pasiune, singura care isi permite si are curaj sa faca ce vrea, iar pentru ca ea da startul, altele se iau dupa ea ca vorba aia, daca are unul curaj sa treaca podul, au toti. Te asigur ca versurile melodiilor ei sunt cu mult mai evoluate si mai meaningful decat versurile celorlalte cantarete mainstream. Si te mai asigur ca e una dintre putinii artisti care isi compun singuri atat versurile, cat si linia melodica. Faza cu numele este extrem de irelevanta, nu conteaza deloc la un artist. As an add, I actually like it. Btw, ce scriu eu acum nu vine de la o mare fana, ci pur si simplu pot sa imi dau seama de ce are succes.

| Schatten a răspuns:

Deliric e de vina!
Hmm, acum serios, fiecare cu gusturile lui, iar cu mesajele ei masonice atrage foarte mult publicul. E de la Illuminati!

| kidda0kettamine a răspuns:

Nu e cea mai placuta... Exista si oameni care nu o plac laughing
Dar cei care o fac probabil sunt atrasi de stilul ei original si "turbat", de mesajele mai mult sau mai putin ascunse din melodiile ei si de faptul ca e cat de cat noua... Peste cativa ani nu va mai avea acelasi succes big grin

| renee14 a răspuns:

Mie nu imi place stilul ei.cum ai zis si tu e originala si nu ma intelege gresit.nu o critic.pur si simplu nu imi place.dar trebuie sa recunosc ca are o voce destul de buna.din cate am observat atrage cel mai mult adolescentii.probabil li se pare(si este) ceva nou si "cool"

| Gheorghitza a răspuns:

Kidda0kettamine sunt 100% de acord cu tine, mie chiar mi-a placut la inceput dar pe parcurs a inceput sa nu mi mai placa, intr un final chiar a inceput sa ma enerveze, asta se cam intampla cu toti artistii de mare succes dupa ce vad ca le merge foarte bine cariera se prostesc, cam asa e si in moda dupa ce un stilist face niste haine/rochii super care sa atraga toate privirile si sa placa la ochi dupa aia poate sa faca toate zdremtele de haine lumea o sa se uite numai la nume nu si daca mai au farmecul celor de la inceput