Eu tot nu inteleg de ce Gaga ese cea mai placuta antareata. Dupa mine nu are cea mai frumoasa voce de pe glob si ca sunt cantarete mult mai talentate. Cat destre originalitate nu e singura.

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna mie Lady Gaga ca persoana nu imi place.Dar imi plac cateva melodii, vreo 3.Si ai dreptate sunt cantarete mult mai talentate ca de exemplu:Britney Spears,Madonna,Beyonce,Shakira,Rihanna, Pink, Celine Dion.Si am citit ca i-a luat locul Madonnei si ca acum ea este regina muzicii pop deoarece a avut activitate in ultimii 5 ani parca.Numai bine.

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Poate dupa parerea da Lady GaGa nu este `cea mai talentata`.O o iubesc si o consider asa.Are o voce superba si scrie f.frumos[isi compune singura melodiile].Si stilul ei escentric o caracterizeaza si d`asta o ador.Parerea mea, nu te pot obliga sa-ti placa.Bye.

| Dianne_9377 a răspuns:

Sunt de acceasi parere cu tine!
Gaga ma scoate din sarite! Parca e venita de pe marte! nu stiu cum pot unii spuna ca'i mai buna ca Madonna, sa zica ca merita sa fie ea regina muzicii pop, nu merita, nu sunt fana a Madonnei si chiar daca a trecut destul de muult si ea n-a mai scos nici o piesaa, a muncit muulti ani si gaguta vine si ii ia locul doar pentru ca asa zice o revista stupidaa? no, fratilor, nu sunt de acord. Ma dezgusta Gaga, nici nu sunt sigura daca e femeie. Isi lipeste sanii cu scoci, isi pune peruci in toate culorile, poarna tocuri in forma dee cevaa! nu exista loc in care sa nu isi faca aparitia cu ceva surprizee... e originala, dar nu regina muzicii pop. Sincer mi se pare ciudata, e ca si cum s'ar spune ac Justin Bieber e mai bun ca Michel Jackson... Nu mi se pare corect sa fie numita regina muzicii pop, e adevarat ca are o muultime de premii, de melodii, o apreciez pentru asta si pentru cat de sus a ajuns dar nu o plac, pur si simplu!