| teotza a întrebat:

De ce toata lumea o copiaza pe Lady Gaga?
Ex : piesa "take the lead" cantata de Xonia

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Ce ciudat, chiar vroiam sa pun aceeasi intrebare dupa ce am ascultat Take the lead, lol!

E pentru ca Stefania Gabriella Joanna Angelina Germanotta aka Lady GaGa are un stil original, care a atras atentia, nu intr-un mod bun sau rau, doar ca a atras atentia, plus ca desi nu are o voce precum a partenerei sale din Telephone, Beyonce, stie cum sa si'o puna in valoare, atragand atentia asupra altor parti, ori prin alte trucuri, dar nu detaliez acum.

| Razvan a răspuns:

Sau Delia Matache.Sau Anda Adam. Ce e fals iti zgarie timpanulI don't want to see
Daca aveau stil propriu si clasa cum se laudau ca au nu faceau niste clipuri sau veneau imbracate ca Lady Gagabig grin

| Ecaterina a răspuns:

Pentru ca e deosebita si e plina de idei, iar ei sunt ieftini si nu'i duce capul la nimichappy

| dulcik a răspuns:

Pentru ca nu are deloc originalitate si ii e mai usor sa copieze pe cineva cunoscut si cu faima. de ce s-ar mai stresa sa scoata ceva nou cand poate simplu sa copieze

| Nu conteaza a răspuns:

Pentru ca sunt obsedati de succes si cred ca daca copiaza se fac cunoscuti mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca are faima și e cunoscuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca Lady Gaga e cea mai tere ce sa faca si ei.

| roxana_8708 a răspuns:

happy Cel mai bun raspuns ti l-ar da chiar Xonia:d