| manuelaaa a întrebat:

Care artisti vi se pare ca o copiaza pe Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Lady GaGa de România : Xonia, Anda Adam şi Miley Cyrus.

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Rihanna.

| DiDi a răspuns:

Christina Aguillera cu noul său videoclip - Not Myself Tonight
http://www.youtube.com/watch?v=hTXfXLOQm78.

| Mary Marry a răspuns:

Pai:Rihanna(si tare ma enerveaza ca incerca sa o copieze deuarece Riri e mai tare ca Lady Gaga), Beyonce(doar putin), Miley Cyrus(si ea tot putin) si mai sunt da nu imi trec prin cap.

| Mary Marry a răspuns:

A si Christina Aguilera, Inna(Gina) :)), Anda Adam(http://www.rimel.ro/......-gaga.jpg)
Si mai sunt multe.

| ELD a răspuns:

Parca am vazut-o pe Anda Adam imbracata ca Lady Gaga ...mda ce sa faca si ea nu mai avea idei laughing dar poate si Lady Gaga la randul ei o fi copiat pe cinevahappy

| ioana181 a răspuns:

Delia Matache si Anda Adam.

| zambilici a răspuns:

In primul rand cantareata asta romanca de a fost prin Australia:Xonia... dci fetita asta e pur si simplu ceva gen copy-paste:))

http://www.youtube.com/watch?v=l6-EDFhbrA4

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Anda Adam, Delia thinking

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Anda Adam, Xonia, mai este si Christina Aguilera cat de cat pentru ca pana sa apara Lady Gaga era normala si acum toate devin vulgare si excentrice ca "GAGA"big grin

| gabriela007 a răspuns:

Rihanna, Xonia, Anda Adam, chiar si Beyonce( din videoclipul Telephone, dar si putin in Why don't you love me)

| anonymus12345 a răspuns:

Anda Adam, Aguilera

| roxyroxy_5043 a răspuns:

Xonia Anda Adam si Innna

| Anna98Anna a răspuns:

Anda Adam o copiaza pe lady gaga in melodia "my love on you".

| oana.. a răspuns:

Anda adam:p

| LidiaD a răspuns:

Pe langa Xonia, Anda Adam si mai nou si Miley Cyrus
eu cred ca si Cristina Aguilera in ultimul ei videoclip

| ellene a răspuns:

Anda Adam cu siguranta. Rihanna cam 80%, Christina Aguilera as putea spune ca deloc. Uite un video foarte vechi al Christinei
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4
pe vremea aia Gaga era vai de capul ei (nu ca acum mi s-ar parea cine stie ce). Am vazut ca altii au zis ca si Delia insa daca stau bine sa ma gandesc nu a mai scos un videoclip de ani de zile... ultimele "noutati" despre ea sunt pozele pe facebook ( in chiloti of course) si vacantele pe nu stiu ce mari albastre!

| Sapphire a răspuns:

Nu as spune artisti: Delia Matache, Anda Adam

| christinutza a răspuns:

Chistina aguilera

| ColoradoM a răspuns:

Toata lumea mai ales din roamnia

| nairpic a răspuns:

Eu cred ca justien berbier! asta e parerea mea

| ~#YouKnowYouLoveMe#~ a răspuns:

Mai degraba cine nu o copiazawinking.
Cred ca ai observat si tu ca mai nou toti o copiaza.
Adica inteleg ca tipa e originala
Dar fratilor...altii nu au si ei ideile lor...OMG
Ma rog...asta e parerea meawinking

| Bibiii_7939 a răspuns:

Anda Adam mi se pare chiar daca ea a zis ca nu o copiaza. Ea a spus ca o apreciaza si daca ar fi sa copieze pe cineva, Beyonce ar fi aceea.

| happyorsad a răspuns:

Rihanna, Anda Adam, Soniastraight face

| BotHicUtz a răspuns:

Anda Adam...

| DeeaScumpik a răspuns:

Miley Cyrus :d

| DeeaScumpik a răspuns:

Miley Cyrus :*

| kuka97 a răspuns:

Eu cred ca-n ultimul timp Anda Adam o copiaza pe L ady Gagawinking