| METALL2000 a întrebat:

De cine va place cel mai mult de zendaya sau bella thorne?

7 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Cine dracu' o fi și ele.

| METALL2000 explică (pentru Polaris):

Daca nu sti cine sunt nu mai raspunde ca nu am nevoie de raspussul aastawinking

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Bella Thorne

| deutzadia a răspuns:

De amandoua.Si bella si zendaya danseaza la fel de frumos si sunt foarte amuzante amandoua in felul lor. Funda?

| cRaZyYkiD a răspuns:

Amandoua sunt la fel de frumoase, amuzante si talentate, in felul fiecareiawinking

| 2NE1cl a răspuns:

Bella Thorne

| EuSiAtat16 a răspuns:

Le apreciez pe amandoua.Sunt la fel de amuzante si reusesc sa iti readuca zambetul pe buze chiar si atunci cand esti trist.happy