| MaraM a întrebat:

De la ce artisti aveti >autografe?:

12 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Uzzi, Tataee, Cady, Mitza de la Agresiv, Grasu XXL, Skizzo si Cabron + niste autografe de la niste piloti de curse!

| Wøodenpints a răspuns:

N-am. Mi se par ceva cretin și de prost gust, să ai o chestie semnată de altcineva și să te mai și lauzi cu asta.

| MaraM explică (pentru Wøodenpints):

Jur ca si eu am exact aceeasi parere laughing Nu pot sa inteleg ce e asa misto sa ai scrisul unui artist thinking E chiar o prostie, dar eu o practic laughing)

| Wøodenpints a răspuns (pentru MaraM):

Artist e mult spus. Artist e unul care prin intermediul propriului creier scoate ceva original și nemaivăzut. Nici măcar 5% dintre cretinii care se cred artiști n-au mirosit în viața lor o bășină a unui artist adevărat.
Dar toți terminații o ard cu impresii de mari specialiști în artă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la nelson mondialu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Igrisan si Adrian Barar din Cargo. Am facut rost de ele vara asta. Au cantat la Costinesti, in White Horse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Andra,Lady Gaga, Antonia, Loredana
alexandra ungureanu, alex velea si alina eremia

| SelenaMe a răspuns:

De la cei de la Ackent, Antonia, Smiley, Conect-r.
De la straini de la Robbie Williams, Sting, Bryan adams, Rob Stwart si formatia Linkin Park

| MaraM explică (pentru SelenaMe):

Haoleo :O Cum ai ajuns la " cei straini "?:O laughing

| SelenaMe a răspuns (pentru MaraM):

Am fost la concertele lor in afara