| bubex333 a întrebat:

De unde as putea sa downloadez un soft cu o chitara digitala si un generator de ritmuri la tobe?

Răspuns Câştigător
| BigCode a răspuns:

Ai incercat sa cauti digital guitar sau guitar synthesizer free pe google? pot sa iti recomand cateva programele free.
1) KB piano chiar daca se numeste asa si trebuie sa folosesti primele taste din partea de sus a tastaturii pentru a canta pe o claviatura digitala este extrem de util poti inregistra in jur de 10 canale (instrumente diferite) si are peste 50 de instrumente la care poti canta. inclusiv tobe, pian chitara, chitara electrica etc.
2) Audacity este un program gratuit care poate sintetiza unde de sunet si un foarte bun editor de sunete (atat de bun incat este dificil de folosit)