| Starwars a întrebat:

E mai usor sa canti la chitara sau la tobe?

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Personal,eu consider ca e mai usort sa canti la tobe, pentru ca am.Desi la inceput poate parea greu,cu toate tobele aflate in baterie, cu timpul te obisnuiesti, indiferent de cat de greu ar parea la inceput.Si pentru a fost mai greu in primele saptamani,dar apoi m-am obisnuit. Fata de chitara,unde compensezi daca poti sa canti anumite partituri si melodii,la tobe esti mancat daca nu le ai si cu toba bas,si cu premierul,dar si cu fuscinelul,crash-ul.E mai placut, zic eu sa canti la toba, e adrenalina mai mare.

Mai discutam care e mai usoara pentru cineva dupa ce imi iau chitara in vara asta.Curand devil
Lars Ulrich si bateristii stiu de ce.batting eyelashes

| briana a răspuns:

Chitara pentru ca e cel mai frumos instrument sh poti canta o gama larga de melodii.

| 985436982 a răspuns:

Nimic nu e greu, important e sa iti placa. Gandeste-te ce iti place mai mult, la ce iti doresti tu sa canti. Nu te gandi la cat e de dificil.

| marius999 a răspuns:

La chitara parerea mea