| Psihiatra a întrebat:

De unde imi pot cumpara bilete la concertul scorpions de la cluj?

12 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Am fost la concertul lor de pe 9 Iunie de la Bucuresti deci ceva de nedescris...nu te calici la bani(daca iti permite buzunarul) si i-ati in fata scenei, Eu asa am stat, Klaus Meine face un spectacol extraordinar! O sa incerc sa vin si eu dar cam greu trebuie ceva bani din Bucuresti pana in Cluj

| bybycorleone a răspuns:

Presupun ca de la stadion

| retiani a răspuns:

Din cate stiu eu bilete numai sunt la scorpions dar iti pot face eu rost de 2

| synaesthete93 a răspuns (pentru retiani):

As avea eu nevoie de biletele alea, daca le mai ai

| retiani a răspuns (pentru synaesthete93):

Da le mai am, suna ma pe nr 0744771466

| retiani a răspuns (pentru synaesthete93):

Da le mai am.nr de tel 0744771466

| riness a răspuns:

Am inteles ca de maine se pun in vanzare in cluj si in magazinele diverta. o sa ma duc sa vad daca baga in diverta de dimineatalaughing

| riness a răspuns:

Mda.tocmai am fost la diverta unde mi s-a spus ca nu au ei asa ceva.acum chiar as vrea sa stiu si eu de unde sa fac rost de biletlaughing

| PToni a răspuns:

Am doua bilete gazon B

| PToni a răspuns:

Am 2 bilete Gazon B! 0720027321

| blogmaibun a răspuns:

Nu trebuie neaprat sa le cumperi. Ofer eu 2 bilete gratis la concertul Scorpions: http://www.blogmaibun.ro/bilete-scorpions/

| Tchuku a răspuns:

Vand doua bilete la Scorpions zona golden circle, 100ron/buc. Le-am cumparat pentru cineva care nu mai vine. contact tchuku pe gmail.