| Vampiree a întrebat:

De unde pot gasi cursuri de chitara online?

[. cele mai bune primesc funda`:*. ]

9 răspunsuri:
| st1ks a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/lectiadechitara?blend=2&ob=1
Unde sunt videoclipurile trebuie sa dai la see all pentru a le putea vedea pe toate;). Spor la invatat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Academia de Rock" - cursuri de chitara acustica si electrica, stilurile folk, country, blues si rock. Teorie muzicala, armonie, pregatire scenica, tabere de chitara.
Metoda intensiva si cu rezultate maxime!
Invata chitara cu un profesionist!
Tel. 0766-MANOLO
www.academiaderock.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata chitara cu un profesionist!
Tel. 0766-MANOLO
www.academiaderock.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti cele mai bune lectii de chitara: www.musicworkshop.ro;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lectii-chitara.ro/

| tudorm a răspuns:

Vezi aici un ghid si am inteles ca vor fi lectii gratuite de chitara:
http://www.cursuridechitaraonline.ro/cursuri-de-chitara-gratuite/