| cslx a întrebat:

Deci intrebare [pentru cei din cluj]: cum il cheama pe baiatul ala ce o cantat cu bitza la ursus cluj fest? cel ce era cu o haina alba? ca a zis cand a urcat pe scena, dar nu am fost atentastraight face va rog cei care stiti sa raspundeti! multumeschappy

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Nu sunt din Cluj, dar am vrut sa te ajut in legatura cu intrebarea ta.
Deci, tu nu ai prietene care au fost la concert, ele o fi auzit cum il cheama pe baiatul acela.
Sau nu are baiatul ala si trupa aia ceva site offcial sau forum sau blog, unde sa scrie mai multe despre ei?
Sau repet, intreaba mai multi prieteni, sigur unul trebuie sa stie, ai incredere in mine.
Eu atata stiu.
Sper ca am fost de folos.

| cslx explică:

L`a lansat Bitza in ziua aceea. Deci nu are inca site. De aceea am pus intrebare aici pe site, ca poate stie carevahappy