| Armyanka a întrebat:

Din curiozitate... voua va place melodia Senorita? Eu pur si simplu o detest!happy

Răspuns Câştigător
| crishkilljoy a răspuns:

Cea mai naspa melodie este pur si simplu un muc de melodie o balarie absoluta un jeg un nimic, ma dezcusta \m/ nu mai iti bate capu cu melodii de astea si asculta rock!

10 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

La fel! Dar mai mult decat melodia aia detest faptul ca sunt zeci de alte melodii romanesti comerciale in spaniola sau portugheza sau mai stiu eu ce limba "latino", ca sa se dea ei rotunzi ca mai stiu sa cante si in alta limba decat engleza (desi cred ca habar nu au ce canta acolo...)

| Mockingbird a răspuns:

Jur, ma ia durerea de cap cand aud doar inceputul melodiei! Nu inteleg cum pot alte persoane sa o asculte. yeah!

| Klepto a răspuns:

Existenta acelei melodii imi provoaca diarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o mizerie pornografică aproape. Nici nu se poate numi melodie, ci doar o bâtâială de decibeli vomitaţi. Şi ce nu îmi place este cum pun toţi botul ca să pară cool şi ascultă aşa ceva.

| Armyanka explică (pentru anonim_4396):

Foarte adevarat raspunsul tau happy
Deci nu exista melodie in care sa nu apara vreo 6 ametite care dau de 2/3 ori din c*r

| anonim_4396 a răspuns (pentru Armyanka):

Cam aşa ceva... pentru a prinde prostimii, măcar dacă nu îţi place melodia să ai parte de o masturbare sau să ai pe ce să beleşti ochii...

| Captive a răspuns (pentru Armyanka):

Si tu esti geloasa ca is mai sexy ca tine, sau?

| Captive a răspuns (pentru Armyanka):

Adica, pana la urma care e problema ta?
Oamenii asculta ce vor. Daca nu iti place,pur si simplu nu asculta, pentru ca nu te obliga nimeni.
Daca ei vor sa faca asemenea videoclipuri, sa fac e problema lor.Pe noi oricum nici nu ne ridica, nici nu ne coboara cu nimic.tongue

| Captive a răspuns (pentru Armyanka):

Adica, pana la urma care e problema ta?
Oamenii asculta ce vor. Daca nu iti place,pur si simplu nu asculta, pentru ca nu te obliga nimeni.
Daca ei vor sa faca asemenea videoclipuri, sa fac e problema lor.Pe noi oricum nici nu ne ridica, nici nu ne coboara cu nimic.tongue

| Armyanka explică (pentru Captive):

Deci,după cum îmi vorbești, cred că vrei să îmi dai de înțeles că ești una din amețitele din videoclip?