| TheLittleReaper a întrebat:

Dupa parerea voastra, care sunt cei mai buni chitaristi ai timpurilor?big grin

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Jimmy Hendrix, Joe Satriani, Jimmy Page, Eric Clapton, Steve Vai, Yngwie Malmsteen, Buckethead, David Gilmour, Stevie Ray Vaughan, Slash [desi e overrated la greu] si mai sunt destui.

| GusWaters a răspuns:

Jimmy Page,Pete Townshend,Jerry Cantrell,John Petrucci,Dimebag Darrell, Brian May, Kerry King.

| IoNutAnIm a răspuns:

Au as zice de carlos santana, slash, buckethead, dar nu ai specificat la ce tip de chitara (bass, armonie sau solo)

| TheLittleReaper explică (pentru IoNutAnIm):

De toate genurile

| IoNutAnIm a răspuns (pentru TheLittleReaper):

Pai daca zicem asahappy.sa mai adaug si :Elliott Gruenberg, Elliott Gruenberg, Jake Pitts acestia is mai tineri dar is foarte buni si la cantat si felul cum stapanesc scena

| BraveNewWorld a răspuns:

Jimmy Hendrix, Cliif Burton, Slash