| soraGrime a întrebat:

E mai greu pentru un incepator sa invete sa cante la chitara cu una electrica decat cu una acustica(sau clasica, ma rog) sau e la fel?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

E mai simplu cu una clasica (chitara rece) si nici asa de costisitor precum cu una electrica.

2 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Poti sa-ti iei chitara electrica dupa ce stii sa canti la acustica bine.adica sa nu te puna cineva sa canti o gama sau mai stiu eu ce.si sa nu stiiwinking

| AlissaDăăă a răspuns:

Mie mi se pare ca e cam la fel cu amandouahee hee
Poate putin mai greu cu electrica dar e cama celasi lucru big grin