| anonim_4396 a întrebat:

Era o mel in care kanta mihai tristariu si zice suzana mai furat banana suzana si roxana miau furtat banana si nju cum se numeste imi spuneti va rog? mersi

6 răspunsuri:
| Iubesc Limonada a răspuns:

Valahia-banana

| rebb a răspuns:

Cred ca este Valahia-banana sau suzanathinking

| Anduciu a răspuns:

Suzana, ei te spun lu' mama
Mi-ai furat banana
Nu ma mai joc...nuUuuUuuuuUuu
rolling on the floorPrea tare melodia

| Яùxsi a răspuns:

Valahia. Ce ma enerva melodia inainte rolling on the floor

| azziza21 a răspuns:

Nu e doar mihai traistariu cel care canta.acum cativa ani canta cu dorin topala si costi ionita.formatia de atunci se numea valahiasi au avut o rezonanta in muzica de acum cativa ani.melodia se numeste banana. daca vrei versurile le gasesti aici
www.versuri.ro/versuri/keiig_valahia+banana.html sau videoclipul
http://www.youtube.com/watch?v=tGN6YNXUwW8