| Sportacus123 a întrebat:

Roxana și Suzana i-au dat înapoi banana lui Mihai Trăistariu?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca mai degraba i-au dat-o lui Costi Ionita...
saracul traistariu a ajuns un om putin deplasat psihic! de ce din pacate? din punctul meu de vedere o voce rara cum numai exista la cineva in RO, dar ca si om... dificil!

| vodami92 a răspuns:

Este diferenta mare intre costi ionita si mihai traistariu! mihai traistariulaughing trebuia sa se faca femeielaughing

| Simpatic a răspuns (pentru vodami92):

Corect...iar costi ionita trebuia sa se faca stomatologwinking