| Fantasy a întrebat:

Era o melodie in maghiara cantata de o trupa de baieti..erau 2 baieti..si era destul de tare melodia tot ce stiu e ca in videoclip cei 2 baieti erau copii iar la sfarsitul piesei erau adulti.nu mai stiu cum se numeste.are cineva o idee? cred ca in titlul piesei era cuvantul "szep" sau ceva de genu ( baietii aratau ca niste asiatici)

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.trilulilu.ro/......w-clape-ro
vezi daca e ceia ce cauti.
O zi frumoasa sa ai:)

| KristalPop a răspuns (pentru caramela):

Tu mereu faci aceeaşi greşeală? O faci intenţionat?! Sau doar nu şti să scrii?

| caramela a răspuns (pentru KristalPop):

Am cautat sa ii gasesc melodia fara prea multe indicii, cu ce am gresit ca vreau sa ajut? si care e aceiasi greseala?

| Fantasy explică (pentru caramela):

Nu eu ti'am scris chestia de mai sus.si mersi

| caramela a răspuns (pentru Fantasy):

Upss..scz

| KristalPop a răspuns (pentru caramela):

Să nu mă înţelegi greşit, nu vreau să mă iau de tine. M-ai ajutat foarte mult în legătură cu multe întrebări şi mai ales... nu vreau să mă dau deştept corectându-te aşa că nu mai are rost