| madalina_3104 a întrebat:

Este adevarat ca ladygaga este un diavol? Funda...

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Nu,ea isi spune mama monstru si fanilor le spune mici monstri, mi se pare un pic prea proasta si idioata.Totusi inca nu pricep coarnele alea din capul ei,mi se pare o anomalie de femeie, cu o muzica de doi bani, la fel de tampita ca ea.

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

@иeмaиנa

Ea a declarat ca s-a nascut cu ele, desi eu nu cred, ci consider ca si le-a implantat cumva.

| AdiCosac a răspuns:

Pff ce pot sa zic, lumea e condusa de satanisti (illuminati), ea e o papusa a celor de la illuminati sa manipuleze populatia.
Incearca sa vezi demascarea industriei muzicale, e pe youtube.