| deeanalia a întrebat:

Este o melodie cu aceste versuri "i love my life i love mind i love the tears we left in the night", e refrenul, dar nu stiu numele melodiei si cine o canta. fundita pentru cel care-mi spune numele si cel care o canta

Răspuns Câştigător
| Amaya a răspuns:

Esti sigura ca acestea sunt versurile? Eu m-am gandit la Sunrise Avenue - Fairytale gone bad, dar nu are aceste versuri ci: "Out of my life, out of my mind, out of the tears we can't deny". Ascult-o pentru orice eventualitate: http://www.youtube.com/watch?v=iKrA186OzR0&feature=related

1 răspuns:
| deeanalia explică:

Acestea sunt.ms mult