| UserName250000 a întrebat:

Nu stiu cum se numeste o melodie. Stiu ca e cantata de un barbat si de o femeie si este muzica dance eurodance sau big room house, un fel de dubstep. Shazam-ul mi-a gasit altceva care nici macar nu are legatura. Dupa refrenul acela instrumental urmeaza aceleasi versuri, dupa iar refrenul instrumental si dupa aceleasi versuri. Care e numele melodiei?

2 răspunsuri:
| MegTheq a răspuns:

Cred ca este "Fight song". dupa descriere asa pare, nu sunt sigura...

| UserName250000 explică (pentru MegTheq):

Nu prea cred. cauta alta, trebuie sa fie cantata de un barbat, iar cand barbatul nu canta, canta femeia si invers, iar cand nu canta nimeni e un refren eurodance combinat cu big room house (mai mult bigroom house decat eurodance)