| TigerTeoXD a întrebat:

Este o piesa care stiu ca canta o fetita, videoclipul asa incepe ca acea fetita se plimba cu o trotineta si poarta o sapca albastra si incepe sa cante, iar mai incolo arata ca se afla la o emisiune de genu si zice acolo "o cantareata e sa fiu mereu si simt ca asta-i viitorul meu" ceva de genu, stie careva cum se numeste acea piesa?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Cleopatra Stratan- Ghita laughing

| TigerTeoXD explică (pentru CuriousStuff):

Nu Cleopatra Stratan, alta, uite aici https://www.youtube.com/watch?v=Bm2kedbKqdU, da la minutul 5:51 acolo e