| Giulia_7302 a întrebat:

Esti fan Miley Cyrus?

Voteaz-o aici ca sa vina in Romania :

http://tweeter.faxo.com/Miley_Cyrus_Cant_Be_Tamed?page=2

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Unde am optiunea s-o votez ca sa nu mai am posibilitatea sa mai aud de ea vreodata? Si nici de divele ce-o sustin! Double vot!

| Adredemesconf a răspuns:

Da sunt. imi place mult cum canta.

| Poinsettia a răspuns:

Miley Cyrus in Romania?! Doamne fereste!

Si apoi, sa-i facem o favoare, o sa-si rupa tocurile prin gropile de la noi.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Doamne... ea vine daca e platita bine ca toate,, starurile" da de Shakira nu a auzit nimenu? Macar aia canta...

| Zoki a răspuns:

big grinbig grinbig grinbig grin Eu sunt din Republica Moldova nu am nimic de cistigat...