| Giulia_7302 a întrebat:

Buna!

Sa va explic povestea.

Este un site unde votezi sa vina Miley Cyrus in Romania:
http://tweeter.faxo.com/Miley_Cyrus_Cant_Be_Tamed?page=2

Eu cu o prietena de-a mea, vrem sa ne facem un site despre ea unde sa publicam tot felul de lucruri.

Numele site-ului as vrea sa fie :
www.miley-cyrus.ro

Cam cat ar costa pe luna?

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Ca sa ai un site te va costa asa, domeniul (. ro,. com...)si "www.miley-cyrus.ro" este deja luat daca ai intrat pe aceea adresa ai vazut deja ca acel site merge, uite aici preturi pentru domeniul. ro
http://www.hostvision.ro/
construirea paginii de net te mai costa sau daca sti tu sa construiesti o pagina e net atunci este mai bine pentru portofelul tau, cand publici asa ceva trebuie sa stii ce e legal si ce nu pentru ca trebuie sa respecte drepturile de autor asa ca ai mare grija cu ce vei publica. Succes!

| zacrazy a răspuns:

Acel url e deja ocupat. E al vostru? Daca nu, va trebui sa va ganditi la un altul. Aveti idee cu ce se mananca un site? Sunteti dispuse sa bagati bani in asa ceva?

| Drums a răspuns:

Of, cate si cate pentru miley cirus ce aveti lume lume cu ea? doamne nu pot sa o suport...mai intai sa aiba grija de unchiile ei si apoi sa apara la tv... 100 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahooo id mihaiparjolea si iti spun cat costa miley cirus.ro e al meu