| mihaiwz98 a întrebat:

Exista vreo metoda de a-ti imbunatati cantatul? Am o inclinatie spre rap,cred ca am niste versuri foarte bune,atat din punct de vedere al rimelor dar si a mesajului insa sunt profund dezamagit si descurajat de felul in care cant.N-am nici o treaba, desi vocea cred ca o am destul de frumoasa si masculina.Ce ar trebui sa fac sa invat sa cant bine rap? Adica sa nu fiu afon si sa se auda accentul pe rime sau silabe.

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Dacă te referi la voce încearcă cu ou crud.
Cred că ar trebui oricum săte vadă cineva un profesor de muzică, cineva care știe foarte bine cu ce se mănâncă muzica.