| mefistoluchian a întrebat:

Faceti o lista cu toti artistii din hip hop care se incadreaza in categroia underground, oldschool. Voi alege raspunsul castigator in functie de preferintele personale, fiindca stiu ca va doriti mult funda. laughing Un exemplu care sa intre in ceea ce-mi place este Tech N9ne. Nu ezitati sa introduceti informatii sau lucruri, fapte, vorbe care v-au placut la cantaretii precizati.

Răspuns Câştigător
| AqCoX a răspuns:

MF Doom
Big L (R.I.p)
De La Soul
Homosapien
Atmosphere
Little Brother
Dilated Peoples
Fat Lips
J Dilla
Jean Grea
9th Wonder
Ill Bill
Medusa
MURS
Aesop Rocks
substantial
scienz of life
termonology

4 răspunsuri:
| AqCoX a răspuns:

Ai wikipedia pentru asta...

| mefistoluchian explică (pentru AqCoX):

Nu mai spune. Exista in baza dedate a celor de la Wikipedia si artistii "necunoscuti", care ma intereseaza in mod special? De asemenea, crezi ca mai puneam intrebarea daca imi ardea mie sa selectez din mii de oameni? Raspunsul e. ghici. happy

| AqCoX a răspuns (pentru mefistoluchian):

Atunci scuze, iti voi scrie eu imd.

| AqCoX a răspuns (pentru mefistoluchian):

Atunci scuze, iti voi scrie eu imediat.