| oananecula a întrebat:

Cum se numeste melodia aia care a fist inspirata dupa "ai se eu te pego"?

Răspuns Câştigător
| vRaz a răspuns:

Daca vorbesti despre maneaua lui Bursuc se numeste 'Ce ti-as face de te-as prinde' parca. Daca nu, incearca Gustavo Lima - Tche Tche Re sau Tchu Tcha Tcha... suna foarte bine amandoua. Sper ca te-am ajutat happy

| oananecula explică (pentru vRaz):

Daaa... aia e de Gustavo Lima. Msss

| vRaz a răspuns (pentru oananecula):

Ma bucur ca te-am putut ajuta happy

| oananecula explică (pentru vRaz):

Aia e ma Tchu tca tca

6 răspunsuri:
| oananecula explică (pentru Cretaker):

laughing. Nu elaughing. Aia e in portugheza. si are si videoclip

| ComatoseWine a răspuns:

Nu mi se pare ca Gustavo Lima s-ar fi inspirat din "Ai Se Eu Te Pego". Oricum e mai interesanta "Balada Boa".