| PVAAVU a întrebat:

Funda! Stie cineva un site cu tab-uri de chitara,bass si tobe (macar de chitara) in care:
-Sa gasesc tab-uri pentru orice melodie,
-Sa-mi dea si ritmul, pe langa acorduri,
-Toate acestea gratis.

5 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Songsterr

| PVAAVU explică (pentru syd):

Am scris "gratis".Pe Songsterr imi cere cont pe bani ca sa imi dea ritmul.Ce-i drept, prima luna e gratis, dar dupa...

| syd a răspuns (pentru PVAAVU):

Nu stiu la ce te referi atunci prin ritm. pe songsterr softwareu iti canta notele cu tot cu ritm si durata. adica iti intra corect pe bataie ca si in piesele originale

| PVAAVU explică (pentru syd):

Pai asta am tot spus.Sa faca ce face si songster, dar gratis.