| toxicgirl_6202 a întrebat:

Guys vreau si eu ceva primul raspuns primeste funda eu am luat programul audacity si m`am inregistrat si acum vreau sa pun inregistrarea pe care am facut`o pe fundalul unui video ca prog windows movie marker si nu merge imi da eroare adica inregistrarile mi s`au salvat ca "aup" sau ceva de genu si nu merge eu vreau ca inregistrarile sa le fac mp3 pot? ma puteti ajuta va rog dau funda la primul raspuns daca e bun desigursad

1 răspuns:
| snoppyamabil a răspuns:

Audacity il folosesc si eu...si sa poti pune o inregistrare in audacity trebuie sa dai:export, nu save sau save as.

incearca sa vezi ca e simplu