| MistarGoGu a întrebat:

Hai sa facem un Top 3 cele mai " porcoase " melodii / versuri romanesti de dupa 90 "

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

TERENTE - Si o fata are co*ie o piesa porcoasa rau, care culmea este cantata de 2 fete. lumea stie faptul ca una dintre aceste fete din trup asta, ar fi facut ceva chestii pentru cheloo de la parazitii pentru ajutorul acordat de el la crearea acestei piesewinking

Codu Penal- Su*i *** fa -numai are nevoie de prezentari trupa, piesa asta de multe ori am dedicat-o unora de pe TPU, care se credeau mari si tai

B.U.G. Mafia - Unii Su* P**a nu puteau lipsi din topul meu 'gangsterii' de la BUG, multi am crescut cu muzica lor!

1 răspuns:
| MistarGoGu explică:

Top-ul meu
1. BUG Mafia / Olimpiada
2. Paraziții / Antimilitie
3. Cheloo / Daca eram...