| Aditzaaaa a întrebat:

Hei.Ati putea sa-mi spune-ti si mie cateva melodii mai faine si noi de la Breathe Carolina si The Pretty Reckless! Ador formatiile si am melodii dar as vrea sa stiu mai multe faine dupa parerea voastra. Multumesc!

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

De la TPR ar fi: Miss Nothing, You make me wanna die, Just tonight, You, Zombie, Bleeding.
Ascultam și eu mai demult trupa asta, unele melodii sunt chiar bune, iar Taylor Momsen are voce faină.

| Aditzaaaa explică (pentru aliceinchains):

Da stiu, o iubesc! Meldoiile astea le stiu si eu. laughing Ceva de Breathe Carolina? Stiu doar 3-4. happy Dar am inceput sa ma-ndragostesc de trupa si muzica lor.

| aliceinchains a răspuns (pentru Aditzaaaa):

Era ușor să cauți, mno: http://en.wikipedia.org/wiki/Breathe_Carolina_discography
Și ai toate albumele, cu numele melodiilor. Le cauți și asculți. Simplu.

| Aditzaaaa explică (pentru aliceinchains):

OK, mersi mult dar vroiam mai degraba o parere cu meldoiile care va plac voua.winking