| Bianca38 a întrebat:

Hei cine știe de ce la melodia lui Justin Bieber Let me love you nu se găsește videoclipul oficial adică sunt o gramada de video-uri dar nici unul mu e cel bun și nuvela melodia originala suna altfel?

4 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Asta e videoclipul oficial. Nu uita de funda

https://www.youtube.com/watch?v=BPEsQdhN-xw

| Bianca38 explică (pentru CatalinVictor1985):

Nu,nu este doar pentru ca scrie în paranteza official video asta nu înseamnă ca e și nici nuvsuna ca originalul e remix

| aCek1ng a răspuns:

Probabil nu a scos inca video, pe Youtube apar doar video-uri cu versiurile.

| Bianca38 explică (pentru aCek1ng):

Da sunt videoclipuri cu versuri sau cu altceva dar ideea e ca niciunul nuvsuna ca originalul ori sunt remizat ori sunt cover-uri