| anonim_4396 a întrebat:

Hei Iaa! laughing Cine stie de membrii trupei BrokeNCYDE?batting eyelashes [nume, si d.astea]
Dau >Fundita:
!
;*

Răspuns Câştigător
| yumii a răspuns:

David "Se7en" Gallegos – lead vocals
Julian "Phat J" McLellan – synthesizers, guitars, bass guitar, programing, vocals
Michael "Mikl" Shea – lead vocals
Anthony "Antz" Trujillo – programming, fog machine, lights, backing vocalsbatting eyelashes laughing le'am luat de pe wikipedia big grin

3 răspunsuri:
| Available a răspuns:

Membrii:
David Steven Gallegos=vocalist
Michael Shea=vocalist
Julian McClellan=sintetizatoare, chitara, chitara bass, voce
Anthony Trujillo=ajutor vocal, lumini

| Cuupcake a răspuns:

Ms.;*
Am cauta eu eu pe wikipedia, da n.am gasit despre membrii trupei blushing
laughing

| Cârnăţela a răspuns:

Sunt super tarilove struck
Steven Gallegos
Michael Shea
Julian McClellan
Anthony Trujillo
asa ii cheama pe baieti.:*
astept fundita:*
rolling on the floor