| Mrrrrr a întrebat:

Hei,imi puteti da si mie niste trupe gen:Skillet,There for Tomorrow,Three Days Grace, System of a Down sau trupe romanesti gen Coma?

Răspuns Câştigător
| Aneke a răspuns:

Urasc intrebarile astea,dar sa nu zici ca sunt rea iti spun cateva si anume:Black Veil Brides,Falling in reverse,Escape the fate,Asking alexandria,Red,Silverstein,Attack attack etc.
Astea nu sunt niste trupe bune,sfatul meu ar fi sa asculti si tu rupe ca Avantasia,Dark Moor, Metallica, AC/DC, Anthrax, Kalmah etc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Vama, Vita de vie, Voltaj, Holograf, Taxi, Cargo, Animal X, Proconsul, Mandinga ---> trupe romanesti
AC/DC, Green Day, Evanescence, Linking Park, Metallica ---> trupe din alte tari.
Sper ca te-am ajutat, pa-pa

| Mrrrrr explică (pentru anonim_4396):

Ce legatura are Mandinga cu rockul?=]]

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mrrrrr):

Se mai intampla happy