| SefuBanilor99 a întrebat:

Hei salut TPU as vrea sa imi faceti si mie cine poate un Playlist cu melodii 2013 as vrea numai manele 2013 cel mai mare playlst si cel mai nou va primi vot+Big Funda PS:Vreau playlistul repede maine avem o petrecere la scoala si avem nevoie de el Nu vreau sa ma faceti cocalar sau alt ceva MS.

2 răspunsuri:
| Sticket a răspuns:

La ce fata ai si la ce muzica asculti nu e de mirare ca ai creierii terci.

| SefuBanilor99 explică (pentru Sticket):

De unde *** ai mai esit si tu bagamia
*%4# in #$5@ rasa!@#$ futuri gatu mati tronu mati si tot ce o i manca astezi si maine de bulangiu care te furi pe o pasta de dinti tututi rasa mata