| Adiandrei01 a întrebat:

Hei,sunt ascultator de dubstep,in principal Skrillex si sunt fan, oamenii zic ca ceea ce ascult eu e muzica de drogati sau satanisti, pana si parintii mei au zis la fel, dar ascult dubstep in continuare,
Spuneti-mi parerile voastre!
Ofer funda tongue
APROPO, AM 15 ANI.

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Dubstep nu este satanist, nici rock-ul nu este, daca sunt trupe sau membrii care sunt satanisti este treaba lor!
Dar tu asculta cu placere ca nu este nimic rau!

8 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

''Dubstep muzică de satanişti''

^
^ rolling on the floor))), mor.

Nu măi, nici muzica rock, nici dubstep-ul nu este muzică de satanişti.

| UnBroken2016 a răspuns:

Muzica de drogati sau satanisti nu dar de rahat, da. Fiecare cu gusturile lui.

| Deaad a răspuns:

Nu sunt satanisme, sunt porcarii.

| TURB0X a răspuns:

Nu e de sataniști, dar e plictisitoare și oribilă.
Există multe genuri de muzică electronică mai faine decât prostia aia de Dubstep.
Și există mulți DJ mai tari decât Skrillex.

| Adiandrei01 explică:

Ba mortule(dead) este strict opinia ta ca sunt porcarii, nici o parere nu e gresita, si opinia nea despre manele....nu e una buna...

| Lioana a răspuns (pentru Adiandrei01):

Pai exact asta ai cerut. Opinia altora.

| AlinAllout a răspuns:

Daca vrei sa asculti muzica de drogati frate asculta DASQ laughing)

| Maria_Deea_2001 a răspuns:

Pai, nu ar trebui sa iti pese de parerile altora si sa asculti ce iti place tie happy