| Panteraa a întrebat:

De astazi urmaresc si eu tequila. Mi se pare foarte interesant si ingenios. Ce vreau eu sa stiu este cum se cheama melodia de la inceput. Adica care incepe cu "hei, hei a venit tequila.lasa bautura.". Stie cineva? Va las si un link sa va fie mai usor.Dau funda.

http://www.youtube.com/watch?v=BPNKIlXUYyw&feature=g-all -u

4 răspunsuri:
| qpattyx3 a răspuns:

Melodia nu are nici un nume, e un introo facut de Mc Boy pentru Tequila. Deci, nu o gasesti niciunde. Tequila a msi spus asta inn3 video-uri pana acum.

| Panteraa explică (pentru qpattyx3):

Ok. Mersi. Dupa cum am spus de azi am inceput sa vad si am vazut doar 2 video-uri si nu aveam de unde sa stiu. Mersi inca odata.

| McBoy a răspuns:

Fratilor eu sunt Mc Boy si acel intro facut pentru Teqila nu este terminat. Am vrut acum ceva vreme sa fac melodia full dar am avut probleme cu pc si am ramas fara versuri acum am reluat activitatea si sper ca in maxim 2 saptamani melodia sa fie gata. Ps: Ma bucur ca va place si va multumesc.

| krs20kriss a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VvOaagNZHn uite aici un link e aceeasi melodie doar ca e in engleza :D cea a lu tequila este copiata dupa xzibit:P funda?