| ynno a întrebat:

Hei TPU, stiu ca e putin mai greu. mie imi place mult trupa bing bang, si m-am uitat la un videoclip cu un concert de al lor. ei cantau o melodie foarte frumoasa dar nu stiu cum se ziceau ceva de genu cause pop pop, sau cam asa va rog daca stiti melodia imi spune-ti si mie cum se numeste. e una mai lenta si o canta toti. dau fundita la cine imi spune cum se numeste

2 răspunsuri:
| DeeaLoredana a răspuns:

Mariah Carey - Up Out My Face ft. Nicki Minaj asta e cu cause pop pop

Versuri - "Yo, Mariah, I was in them million dollar meetings, He was cheatin', All up in the church, He was sneakin' with the deacon, Cats away, while the mice will play, Lol smiley face, Have a nice a day, Cause pop-pop-pop it goes my rubberband, So stop-stop-stop sa-niffin' that contraband, Cause you was penny pinchin', My accounts laced, ATTENTION... up out face! " De asta zici?