| Madyyyyy a întrebat:

Hei! Voi ce parere aveti de artista INNA?

Răspuns Câştigător
| Bo0ble a răspuns:

Pai in primul rind este o femeie in toata legea...este frumoasa, desteapta, inteligenta.si cinta foarte bine...eu pesonal o ador.imi place

5 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Eu am o parere buna!happy imi place cum canta, e draguta
dar tu ce parere ai despre ea? happy

| geolovesedward a răspuns:

Sincer...La inceput mi-a placut cat de cat.Acum n-o suport.E o "artista" PREA COMERCIALA! Am vazut pe MusicChannel un concert de-al ei, intr-un spatiu mic pot spune, fara efectele speciale si etc. Vocea ei...stai! Ea de fapt nu are voce. Se zbiera pe-acolo incercand sa anime multimea. Epic.
Ok.A ajuns cunoscuta in strainatate.Ne-a facut "renume". Dar nu este decat o pipita fara voce straight face
parerea mea happy

| Gabriel892 a răspuns:

Artista? laughing

| macgyver a răspuns:

Una foarte buna avand in vedere ca e romanca si canta si foarte bine.

| Lilia_1576 a răspuns:

E foarte draguta si frumoasa tongue