| adyiCR a întrebat:

Heii.Ce parere aveti?: http://youtu.be/-anTVm2L7h0 imi cer scuze de greseli dar sunt la inceput.

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Foarte frumos! Nu îi asculta pe ăștia de mai sus, sunt doar geloși! Ține-o tot așa! Te pup, baftă!

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Superb applause

| adyiCR explică (pentru CautNume):

Multumesc..nu este chiar superb dar sunt la inceput...

| bloodyhell a răspuns:

laughing omg ai filmat cu camera versurile de pe ecranul calculatorului?
apropo esti varza.canti foarte naspa nu mai zic de melodie care e si mai tampita.

| BlackFuneral a răspuns:

Mi-au sângerat urechile.
Prietene eşti varză, şi inna e mai bună ca tine.

| NuMaContrazice a răspuns:

Mai ai de lucru... dar incearca cu niste melodii mai complexe din punct de vedere muzical.

| adyiCR explică (pentru NuMaContrazice):

Multumesc pentru sfat ...asa m-au sfatuit mai multe persoane.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru adyiCR):

Daca vrei pot sa-ti dau cateva exemple, uite, de exemplu Freddie Mercury, a fost unul dintre cei mai mari cantareti din lume http://youtu.be/0GNJ1SQpxFI - aici a cantat live, altii ar fi Michael J., Whitney Houston, Mirabela Dauer, Loredana, Andra ...Bafta!

| adyiCR explică (pentru NuMaContrazice):

Multumesc!

| duuh a răspuns:

Naspa.

| QueenOfSpades a răspuns:

Eşti praf.
Pot să şi argumentez dacă vrei.

| LaurC a răspuns:

Mai ai de muncă...

| Incepator01 a răspuns:

Ai de viata mea. Credeam ca a inceput sa cante fuego I don't want to see

| Nilvana a răspuns:

Mai ai de muncă...

| adyiCR explică (pentru Nilvana):

Da..foarte mult.Dar sunt de abia la inceput.