| TheWomanInBlack a întrebat:

Heii! Funda! Era o melodie pe care am auzit`o ieri la Radio Zu.nu mai stiu cum se numeste, stiu ca, cateva din versuri erau ceva de genu`:"am ramas cu un suflet gol de tine plin..."Daca stiti cumva ce melodie e pls help

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Hi:)
Sistem ft. Deepcentral-In urma ta :)
http://youtu.be/ZhJqDmr2tz0
Cred ca despre melodia asta e vorba! :)
Sper ca ti-am fost de folos!

2 răspunsuri:
| Nutella123456789 a răspuns:

Sistem feat DeepCentral-In urma ta?

| sagetator a răspuns:

Daca e ceva de genu: Ca orice basm, incepe cu "a fost odata",
Un baiat si-n gandurile lui mereu aceeasi fata
Desprinsa parca din povesti cu sirene,
Un suflet cald printre atatea suflete mult prea viclene
Si chiar daca nu purta semne de razboi putea schimba in foc orice sloi
Si fiecare gest al ei era, un mesaj ascuns
Unica pe Terra se purta de parca avea raspuns..., e posibil sa fie cantata de "Veritasaga- Sa nu crezi"