| xEndlessLove a întrebat:

Heii guys love struck Vreau sa descarc de mult timp o melidie si nu o gasesc nicaieri. Melodia o canta Catalin Dobre - Cea mai tare piesa. Aceasta melodie a cantat-o anul trecut la Vocea Romaniei. De atunci tot incerc sa descarc melodia si o gasesc nicaieri.

Cine poata sa ma ajute si pe mine cu un link de unde o pot descarca?

Dau fundita love struck

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Intri pe video2mp3.net (sau cum era) şi bagi link-ul de pe youtube. Apoi descarci melodia.

| xEndlessLove explică (pentru andra1223):

Nu melodia asta. Am spus foarte clar Catalin Dobre - Cea mai tare piesa.