| drive a întrebat:

Heii, stiti cum ii cheama pe cei de la trupa shot cei cu melodia,, Buza de jos". Numele adevarat, nu cel de scena. Dau fundita.

5 răspunsuri:
| Stefania_Daria_1999_LQLR a răspuns:

Ursu Andrei Ionut, Alex Caletean, Alex Stancu si Sorin Bumbaru. Poreclele lor sunt : Cale, Urs, Juno (sau Junior ) si Sorin. Da..Sorin nu are porcla ei ii spun pe nume.

| AF_Andreea_1995 a răspuns (pentru Stefania_Daria_1999_LQLR):

Dar baietii nu ii spun lui Sorin si Sorex?

| Valentina_Alexandra_1999 a răspuns:

Alatura-te grupului de pe Facebook : https://www.facebook.com/groups/SHOTMusicBand/ Ii gasesti aici pe baieti

| levelsmountain a răspuns:

Parca erau Urs, Cale, Sorin și Juno

| Danila_Andra_2000 a răspuns:

Ursu Andrei Ionut Sorin Bumbaru Alexandru Caletean Alexandru Stancu