| Unanonimtpu a întrebat:

Heii TPU. Vreau sa invat sa cant la pian (am incercat la 7 ani, dar dupa 2 luni am renuntat). acum am 13 ani si este prea tarziu sa invat? nu vreau sa fac o cariera din muzica dar o ruda apropiata canta la pian, dar nu ma incurajeaza... ce sa fac? sa-mi urmez visul?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Daca zici ca nu vrei sa faci o cariera din asta nu e prea tarziu, poti sa inveti si sa canti la pian, ca un hobby.

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Nu est prea tarziu inca esti tanar..si daca vrei ceva cu adevarat se poate.tot ce ai nevoie este vointa

| BlackWaltz a răspuns:

Nu e prea tarziu... Incearca n-ai nimic de pierdut.