| Evileye6 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de pian ca un hobby, dar am 17 ani si nu sunt sigura daca o sa pot canta cu ambele maini. Insa vreau foarte mult sa cant, credeti ca e prea tarziu pentru asta?

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Niciodata nu este prea tarziu ca sa iti indeplinesti un vis. Fa ceea ce simti si poate o sa devi buna la asta. Nu ii lasa pe altii sa iti spuna ce sa faci in legatura cu asta, fa-o! O sa reusesti! Nu mai astepta, apucate. :3
Mult noroc! :3

1 răspuns:
| biadia24 a răspuns:

Nu e tarziu niciodata pentru ceea ce te pasioneaza, daca iti place fa-o nu tine cont de ce spun ceilalti fii tu insati.

Good luck!winking