| anonim_4396 a întrebat:

Heiiiii ^^ happy. Am o intrebare big grin urmatorul vers "Trag un fum sperând ca-l voi uita, dar stiu bine ca asta nu aproba inima. " este dintr-o melodie sau e doar un status? puppy dog eyes Funda! Multumesc :* big hug :X.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Este doar un status din pacate.

happy

| Ella5637 a răspuns (pentru Konata):

Ai dreptate straight face. Ar fi fost fain sa fie din versurile unei melodii happy

| Konata a răspuns (pentru Ella5637):

Da. sad

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Este status, am cautat dar nu am gasit ca ar fi versurile unei melodii.

http://weheartit.com/entry/18188270

http://www.facebook.com/note.php?note_id=331132276916639

| Ella5637 a răspuns (pentru evenso):

Multumesc frumos happy

| evenso a răspuns (pentru Ella5637):

Cu placere. happy

| Ella5637 a răspuns (pentru evenso):

Nu te supara ca nu ti-am dat funda, dar ea a raspuns inaintea ta si asa e normal sa-i dau ei funda puppy dog eyes :*

| evenso a răspuns (pentru Ella5637):

Nu e nici o problema, cand ti-am raspuns nu era inca raspunsul ei, eu am oricum destule si chiar ea ti-a raspuns prima oara. happy