| TwilightAliceCullen a întrebat:

Hello! Am auzit la Radio 21 o melodie haioasa unde zicea de tot felul de animale, o voce facuta pe calculator, foarte haioasa. Stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MwP4xV9iK5I
Cred ca despre asta este vorba:)) mie imi place varianta asta:http://www.youtube.com/watch?v=YNwjkEdBpOk

3 răspunsuri:
| TwilightAliceCullen explică:

Multumesc mult, Maryy1!

| LittleShyDevil a răspuns (pentru TwilightAliceCullen):

Pentru putin! happy Craciun fericit! happy Incearca sa dansezi pe melodie, ai sa te distrezilaughing

| TwilightAliceCullen explică (pentru LittleShyDevil):

Craciun fericit si tie! Las' ca o pun pe verisoara mea de 4 ani sa danseze! laughing