| LeeHyoWook a întrebat:

Hello^^. big grin., As dori un site cu informatii despre SHINee, Super Junior.big grin. Informati generale gen: ce le plac ce nu le plac.As dori chiar si niste stiri despre ce piese se vor lansa happy si cand, din partea unui fan Kpop big grin [Fundita`]

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Vai:o.nu pot sa cred cineva care gandeste ca mine:)))
Bun venit in clubul de K-pop:D
Pai nu prea sunt site`uri cu informatii in genral despre cantaretii de din korea.dar poti incerca pe wikipedia si mai multe bloguri ale fanilor.
http://luvkdrama.wordpress.com/2008/11/28/shinee/
http://www.dramainkorea.com/......r-flowers/
Bafta; x!

| LeeHyoWook explică (pentru 女明DongRi):

love struck. 감사합니다 [mersii].( : si da` sunt un fan Kpop ( : de un anbatting eyelashes. cunosc 4 persoane fan kpop sad. Restu zic ca aa nebuna cu coreeni.chatterbox. oricum thnx xD

| 女明DongRi a răspuns (pentru LeeHyoWook):

Si eu sunt cam de vreun 1-2 fan k-pop.
Da si mie mi se intampla la fel.cu faza.nebuna dupa coreeniilaughing)
Npc.; x

| MinnieK a răspuns (pentru 女明DongRi):

Waaaa :x
fani kpop ^^"
paiii... uite site-uri romanesti
k-news:
~~ www.hallyudex.net
~~ www.kpopromania.wordpress.com
revista online:
~~ www.hallyudex.net [are si revista]
~~ www.kworldromania.wordpress.com

pluss ca suntem o multime de fani pe facebook

| LeeHyoWook explică (pentru MinnieK):

Thnx. xD

11 răspunsuri:
| LeeHyoWook explică:

Woww. thnx soo much, Well as mai avea inca o intrebare, cunosteti cumva trupa SHINee? daca da, explicati-mi va rog frumos, am vazut un copil mic se numeste Jung Yoo Geun si l-am vazut cu Key in brate http://www.youtube.com/watch?v=qaxearQjcc0 imi puteti explica cine e acel copil? plss

| MinnieK a răspuns (pentru LeeHyoWook):

Pai hai sa-ti raspuns si la intrebarea asta laughing

| MinnieK a răspuns (pentru MinnieK):

Scrisesem dar nu stiu de ce mi s-a sters *confused*
Well... e o emisiune "Hello baby" unde in fiecare sezon o trupa are grija de un copil mic

Sunt vreo 4 sezoane [unul cu SHINee, unul cu SuJu, unul cu SNSD si unul cu Wonder Girls din cate tin eu minte]
Te sfatuiesc sa te uiti eu e super funny si dragut love struck [eu am vazut seria cu shinee devreo 4-5 ori si merita sa te uiti. mai ales la final o sa plangi o groazaa

| LeeHyoWook explică (pentru MinnieK):

Thnx soo much ( : :X

| 女明DongRi a răspuns (pentru LeeHyoWook):

Aa. scuze ca-ti raspund asa tarziu la intrebare.big grin
da e o emisiune care se numeste Hello Baby, eu m-am uitat la ea pe youtube parca.
daca mai vrei filme/mini drame in care au jucat cei de la shinee gasesti cateva pe net[minidrame] si eu am vazut anul trecut un film forte frumos pe Youtube subtitrat in eng, Cu Choi MinHo in rolul principal, se numeste Pianist.
filmul e foarte frumos si romantic; x; x.am plans la cateva scenebig grin
Vizionare placuta!

| LeeHyoWook explică (pentru 女明DongRi):

Thnx ( : daca vrei id meu. thinking xd. lorenn

| MisaKyy a răspuns (pentru MinnieK):

Ce smecher! dar cum pot cauta sa vad si eu?