| liiaa a întrebat:

Hello TPU! Vreau si eu sa stiu daca se pot lua lectii de canto online si gratis. Daca da unde? Funda pentru cel mai rapid si folositor raspuns.

8 răspunsuri:
| liiaa explică (pentru MxR):

Nu stiu ce nu ai inteles, dar vreau gratis.(raspuns pentru primul raspuns de sus).

| bbyu2 a răspuns:

Nu fa asta, te rog! Daca ai voce, nu o strica studiind singura. Cauta un profesor, dar nu fa prostia sa studiezi singura ca poti sa iti strici vocea. Canto clasic sau canto muzica usoara doresti? De unde esti?

| liiaa explică (pentru bbyu2):

Canto clasic.Sunt din Craiova.

| bbyu2 a răspuns (pentru liiaa):

Si cum Doamne iarta`ma vrei tu sa faci canto clasic singura online?:O E un vis imposibil de indeplinit, sorry ca te dezamagesc. Plus ca poti face disfonie, nodul pe coarda sau chiar paralizia corzilor daca nu canti corect.

| liiaa explică (pentru bbyu2):

Scuza-ma.M-am grabit! Nu as canta canto clasic niciodata! Vreau canto muzica usoara.Imi pare rau pentru greseala.

| bbyu2 a răspuns:

Foarte rau ca nu ai canta canto clasic niciodata pentru ca cine studiaza canto clasic poate canta muzica usoara fara probleme, in schimb invers nu se poatehappy Oricum, nu studia singura. Iti poti pierde vocea.