| Ania_3910 a întrebat:

Hey! Acuma 3 ani am fost la cursuri de canto si mi-am format o voce foarte frumoasa insa dupa am renuntet si acum nu stiu ce sa mai fac sa-mi formez vocea.
Am auzit ca trebuie sa mananc oua de prepelita crude si ca Selena Gomez bea ulei de masline ca sa aiba voce.Credeti ca merg? Dau funda la idei noi si la ce ati facut voi sa aveti voce.

1 răspuns:
| lee_7742 a răspuns:

Da.am auzit de genu asta de tratamentwinkingdar trebuie sa si exersezibig grin