| Anonima9182 a întrebat:

Eu vreau sa merg la canto...dar daca nu am voce sunt acceptata? (Vreau sa imi formez vocea...)

2 răspunsuri:
| Gerard9965 a răspuns:

Desigur ca esti acceptata. Toti avem o sansa, fie de ai voce, fie de nu. Vei fi acceptata cu siguranta. Si la mine se facea canto gratuit si acceptau pe oricine. Daca te duci si spui "Sunt constienta ca nu am vocea perfecta. Vreau sa mi.o formez" nu te pot trimite acasa. Mai ales daca e pe bani...

| IoanaDarkness666 a răspuns:

Normal ca vei fi acceptata.Nu conteaza daca ai voce sau nu, ei te vor accepta.